Quake 3 arena server opzetten + linksys router

Pagina: 1
Acties:

  • rudyman85
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 19:42
Beste tweakers, ik ben al even een tijdje wezen zoeken voor het opzetten van een Quake 3 server, ik gebruik hiervoor de bekende OSP.

Nou heb ik een linksys cable routertje erachter hangen.
Ik weet dat het iets heeft te maken met port forwarding.

Zo heb ik m'n forwarding ingesteld.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/wirdumfoto/tweakers/forwarding.JPG

en hier in OSP de lan instellingen.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/wirdumfoto/tweakers/netip.JPG

Maar als ik quake opstart en ik join lokaal, ziet hij wel de servernaam etc, maar kan ik niet verbinden naar m'n ip adres, Help!

  • rudyman85
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 19:42
Kan iemand me ff helpen ?

Verwijderd

Als ik telnet naar het IP-adres waarmee jij hier post krijg ik inderdaad geen connectie. Het moet dus in je router zitten. Werkt het wel als je eens een andere poort probeert? Je router al eens een reset gegeven?

  • shure-fan
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 22:05
ik heb mijn poorten in mijn linksys router geforward onder "upnp" dat werkt prima, misschien moet je daar even kijken, weet zo even niet waar het zit maar dan moet je even.

Voip enthousiastelling, Liever een kabel dan wifi


Verwijderd

Is het de bedoeling dat mensen van internet op jouw server kunnen joinen ? of is het alleen lokaal binnen een lan ?

Komt het ip-adress ook overeen met het ip-adres van je netwerk kaart in die pc ?
Volgens mij heb je ook niet alle porten geforward zoals staan zoals hier staat.

Probeer dat eens :)

Suc6!