Toon posts:

DC++ houdt bestanden in gebruik

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,


Vraagje, DC++ houdt mijn bestanden in gebruik zodra ze klaar zijn met downloaden, erg irritant wanneer je bijv. meerdere dingen aan downloaden bent en er is bijv. een film klaar, dan moet je dus DC++ sluiten om de film te bekijken en ja, dan ben je dus je slots van je overige downloads kwijt. Is hier een oplossing voor?

  • KillerDream
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 03-12-2025
Welke versie van DC++ draai je?
Ik heb namelijk geen last van dit probleem.
Ik draai de laaste versie.

  • Mad Marty
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 02:02

Mad Marty

Je bent slimmer als je denkt!

Het enige wat ik zou kunnen bedenken is dat-ie nog niet helemaal klaar is. Check je Finished Downloads en/of Downloadqueue oftie wel echt klaar is. (Waar staan je Unfinished downloads?)
Niet deleten kunnen komt wél vaak voor, maar dat komt omdat andere mensen op dat moment die file aan het downloaden zijn. Wellicht is dit ook bij jou het probleem, maar in principe zou je gewoon die file moeten kunnen lezen.

Rail Away!