Ik wil de driver installeren; Promise Fastrack 378 driver. En bij het installeren kon ik kiezen voor IDE of RAID mode. Ik heb maar 1 schijf, en in de bios kun je ook IDE of RAID mode zetten en op default staat hij op RAID. Maar wat moet ik kiezen, want ik heb maar 1 SATA schijf. Moet ik hem dan op IDE mode of RAID mode zetten?
van? De driver heeft er geen , bedoel je dan in de moederbord handleiding?Noork schreef op donderdag 21 juli 2005 @ 17:46:
Wat staat er in de handleiding?
De handleiding van je promise kaart of van je mobo indien het een onboard kaart is.Verwijderd schreef op donderdag 21 juli 2005 @ 17:49:
[...]
van? De driver heeft er geen , bedoel je dan in de moederbord handleiding?
het is onboard..Noork schreef op donderdag 21 juli 2005 @ 17:50:
[...]
De handleiding van je promise kaart of van je mobo indien het een onboard kaart is.
zet maar op ide, raid is alleen voor 2 of meer schijven
Hehe niet voorzeggen johEmielio schreef op donderdag 21 juli 2005 @ 17:55:
zet maar op ide, raid is alleen voor 2 of meer schijven
Je kunt een bij een S-ATA schijf geen IDE driver gebruiken. Dat lijkt me duidelijk.
Wat resteert is dus de S-ATA/RAID Driver. Wát? Zul je zeggen. Jawel. In een aantal gevallen (o.a. ASUS K8V) moet je die drivers installeren en daarna een RAID configuratie aanmaken van 1 schijf.
Wat resteert is dus de S-ATA/RAID Driver. Wát? Zul je zeggen. Jawel. In een aantal gevallen (o.a. ASUS K8V) moet je die drivers installeren en daarna een RAID configuratie aanmaken van 1 schijf.
ARME AOW’er
Staat echt geen belangrijke info over.Noork schreef op donderdag 21 juli 2005 @ 17:57:
[...]
Hehe niet voorzeggen johHet staat vast wel in z'n handleiding. Maar je moet de moeite nemen deze open te slaan.
Probleem opgelost, ik hoef die functie niet aan te doen , want ik heb maar 1 schijf.
[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 21-07-2005 18:33 ]
Als je je eens had verdiept in de term "RAID": RAID FAQ
Pagina: 1
Dit topic is gesloten.
![]()