A8V Deluxe + Powercolor Radeon 9800 Pro + XP Pro (non 64bit)

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kalechinees
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 21-04 15:02
Ha luitjes,

Ben een PC voor een vriend aan het maken maar het gaat niet helemaal lekker. PC crashed bij elke 3d applicatie (games, 3dmark na ongeveer 10 a 20 sec).
Kon geen screenshot/foto maken maar ik zal het proberen te beschrijven: het ziet eruit als een patroon van vierkantjes in de kleuren die hij probeerde te laden. Soms restart de hele computer en soms wordt alleen het beeld zwart. Ook verliest hij dan de connectie met de monitor (signal lost).

Het probleem is pas gekomen nadat ik er een powercolor Radeon 9800 Pro erin heb gezet. Andere videokaart erin en alles doet het weer goed

Omdat ik niets anders voor handen had heb ik er maar WinXP SP1 opgezet. Heb zo'n idee dat het hiermee te maken heeft (64bit processor)
- Chipset driver geinstalleerd
- DirectX 9c
- Laatste Omegadrivers
- Videokaart in andere PC gehangen (werkt perfect)
- Temps gevoeld (schrikbarend koel alles :))

Specs (alles draait non-OC):
Coolermaster Centurion 5 (350W)
A8V Deluxe
Athlon 64 3200+ (venice) met stockkoeler
1x 512MB DDR 3200 (Corsair Value 3-3-3-8)
1x 512MB DDR 2700 (geen idee)
1x 256MB DDR 2700 (geen idee)
Powercolor Ati Radeon 9800 Pro (AGP)

======================================
Dingen nog te proberen
- XP 64 edition
- Bios updaten
- ??

Iemand ideeen want ik wordt een beetje kierewiet hiero (plus ik voel me lullig t.o.v. die gozer)

Groeten,

Jeffrey

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

agp op 4x en fast writes uit? dit kun je instellen in de bios

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • struiving
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 17-08 15:57
Hallo Jeffrey,

De symptomen komen me bekend voor. :) Ik heb een A8V Deluxe met Sapphire 9800 PRO die bij spellen als Far Cry en videobenchmarks vastliep. Zelf is mijn systeem pas stabieler geworden na het terugdraaien van de AGP van 8 naar 4 in het BIOS. Dat was nadat ik de voeding had vervangen, volgens velen een onderschat probleem, en de nieuwste moederbord BIOS versie had gehaald, hetgeen in mijn geval niet hielp. 8)7

SZtroeivink


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Probeer eens oudere drivers. Bij mij met dezelfde combinatie ( a8v en 9800 pro) steeds vastlopers in 3d toepassingen. Dit is voor het eerst opgetreden na installatie van de ati 5.6 drivers.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kalechinees
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 21-04 15:02
Grrrrrr, valt me toch tegen van asus :X
Zal eerst in ieder geval een andere bios proberen. Bovendien moet ik toch XP 64 installeren