Toon posts:

[Laptop] Laptop vervoeren icm extern toetsenbord

Pagina: 1
Acties:
  • 555 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben eigenlijk opzoek naar een laptoptas waarin het volgende toetsenbord past:

Logitech UltraX
[rml][ TOBO] Ultra X - deel 2[/rml]
http://www.logitech.com/i...,SCRID=925,CONTENTID=9745

Dit (overigens bedrade) toetsenbord wil ik gaan gebruiken in combinatie met mijn laptop. Omdat ik de laptop o.a. op m´n werk gebruik, zal dit toetsenbord mee moeten kunnen in de laptoptas. Als ik het zo bekijk, lijkt me dit ´hopeloze´ oplossing. Er bestaan weinig laptoptassen waarin een dergelijk toetsenbord past.

Ik dacht dat deze er aardig in de buurt komt:

CaseLogic Notebooktas NPL2B
http://www.caselogic.com/...l/index.cfm?modelid=44275

Wat ik uiteraard ook zou kunnen doen, is een kleiner toetsenbord kopen, zoals deze:

Trust Slimline Keyboard Aluminium KB-1800S
http://www.trust.nl/products/product.aspx?artnr=14489

Of: Cooler Master Q Alloy Keyboard
http://www.coolermaster-e...K-US1Q%20Alloy%20Keyboard

Mijn voorkeur gaat uit van het Logitech toetsenbord, omdat deze erg fijn in gebruik is en gewoon de layout heeft van een standaard toetsenbord. Qua draadbaarheid zit het gewicht en de dikte mee, alleen het formaat dus niet.

Wat lijkt jullie een goede oplossing voor mijn ´probleem´ of hoe doen jullie dat met een extra toetsenbord bij de laptop?

P.S. De Logitech diNivo for notebooks is geen oplossing, omdat ik geen draadloos tobo wil.

[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 19-07-2005 21:53 . Reden: hmm.. volgens mij verkeerde forum, mijn excuses ]


  • DJSmiley
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 22:08
Ik heb zelf geen extern keyboard op de laptop, ding van notebook typed goed genoeg voor mij (evo n800v) en nummeriek heb ik niet vaak nodig, dus meerwaarde van extern ding is nihiel

Ik kan eventueel t keyboard van mn autopc pakken, die zou kwa maat volgens mij prima erbij passen: Qware backlight ding.
http://www.qware.info/pro...pecifi.php?product_id=112

[ Voor 11% gewijzigd door DJSmiley op 19-07-2005 21:52 ]


  • Ahrnuld
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 06:52
Je vroeg hoe 'wij' dat doen. Mijn trust slimline toetsenbord heb ik bovenop de laptop in de tas. Zo dun is dat toetsenbord overigens niet, maar er was nog genoeg ruimte boven de laptop. Is ook de enige plaats waar hij past omdat het toetsenbord nog breder is dan de laptop zelf. Eigenlijk net zo breed als de tas B)

Niets...


  • Rac-On
  • Registratie: November 2003
  • Niet online
wat voor situaties gebruik je je laptop ak is het nodig om altijd je eerste-keus-toetsenbord bij je te hebben? Mijn laptop neem ik mee naar huis als ik thuis wil werken, maar die 1 a 2 uur doe ik op het ingebouwde tobo. Alleen op kantoor plug in hem aan mijn ergonomische toetsenbord, omdat die 40 a 50 uur die ik daar per week doorbreng, niet te doen is zonder zo'n ding.... Overigens is mijn 15,4" breedbeeld desktop vervanger al dusdanig groot/lomp/zwaar, dat ik er niet aan moet denken om met een nog grotere tas over straat te moeten ;)

[ Voor 19% gewijzigd door Rac-On op 19-07-2005 21:57 ]

doet niet aan icons, usertitels of signatures


Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor de reacties tot nu toe!

Waar gebruik ik de laptop voor? Voornamelijk voor werk (zo´n 40 uur per week), maar dan op meerdere locaties, waaronder ´thuiswerken´. Daarnaast neem ik mijn laptop vaak mee naar familie, waarbij werken op een extern toetsenbord wel gewenst is.