Ik vond het eigenlijk te weinig om een nieuw topic aan te wijden (ook weinig discussie over het hele onderwerp mogelijk eigenlijk, gezien nieuws: Tele2 doet bod op Versatel en de reacties daarop). Maar ik kreeg vandaag de onderstaande mail van versatel:
Bovenstaande leek me wel een leuke update voor het nieuwsbericht
Oftewel: in deze mail wordt al gesuggereerd dat de overname een feit is. Ik vond het persoonlijk een beetje dom van Versatel om het zo rond te sturen...maar ja, kennelijk zijn ze er zelf ook blij mee dat ze het zo doenOvername Versatel door Tele2
Geachte heer/mevrouw,
Zoals u wellicht weet, hebben Tele2 en Apax Partners een bod uitgebracht op de aandelen van Versatel Telecom International N.V. Graag willen we u hierover enige uitleg geven.
We kunnen u geruststellen: de overname zal geen nadelige gevolgen hebben op de dienstverlening aan u of andere klanten, nu en in de toekomst. Met de combinatie van Versatel en Tele2 ontstaat een sterker, groter en meer solide bedrijf. Dit is een goede basis voor toekomstige ontwikkelingen.
Nadat de overname rond is, worden de activiteiten van Versatel en Tele2 in Nederland en België geïntegreerd. Tele2 is zeer enthousiast over de triple play diensten en Live Eredivisievoetbal van Versatel en zal de uitrol van Versatel’s ADSL2+ netwerk voortzetten.
Mocht u nog vragen hebben, bezoek dan onze helppagina’s op www.versatel.nl/klantenservice. Ook kunt u een e-mail sturen naar klantenservice@versatel.nl.
Met vriendelijke groet,
Versatel Nederland B.V.
Gert Post
Managing Director Consumer
Bovenstaande leek me wel een leuke update voor het nieuwsbericht
[ Voor 3% gewijzigd door The Eagle op 19-07-2005 15:03 ]
Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)