[XP] Hardeschijf wissel met verschillende CPU

Pagina: 1
Acties:

  • skaars
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 17-03 22:02
Eerst even de situatie schetsen.

Ik heb bij Azerty Hardware _/-\o_ een pc besteld zonder cpu, want die ik moest hebben hadden ze niet meer. De processor in kwestie heb ik besteld bij iComputers (wat een :r tent) iig was die daar ook niet leverbaar, wist ik niet dus ik lekker rustig gewacht. Bleek dus dat ze het daar ook niet hadden. Oke fijn, zo ga je met klaten om. Ik heb nu thuis een (bijna) compleet geassambleerde PC staan.
Mijn probleem is nou dat ik een deadline heb... van het weekend ben ik met vakantie maar mensen wachten wel op deze PC. En zonder CPU kom je niet ver..

nou zat ik te denken als ik nou de HDD in mij pc zet en daar de instal etc op doe, kan ik dan veilig/zonder dat XP over de zeik gaat, de harde schijf overzetten?

iig bedankt

ps. misschien staat het verhaal een beetje stom, maar heb het in haastige spoed getyped...
(het gaat hier trouwens om een AMD XP/sempron (jaja weet het) wissel)

[ Voor 5% gewijzigd door skaars op 18-07-2005 14:56 ]

het internet is als een neus, je moet eruit halen wat erin zit


  • ToFast
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 22-02 15:08
Ja Cpu maakt inderdaad weinig uit(alleen pentium4>amd xp??)
Maar veelal heb je verschillende moederborden en radapp. Daardoor gaat dat lastiger, vooral door verschillende chipsets op de moederborden.

Zijn genoeg winkels, een cpu vind je wel zo snel. Desnoods betaal je 20euro meer.

  • Henk007
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 06-04-2025
Is die CPU echt nergens leverbaar? Gewoon bestaande bestelling annuleren en ergens anders bestellen. Of kun je jouw CPU in dat bordje zetten en dan de install doen ?
Moeten die mensen alleen nog de CPU/heatsink/fan zelf erin klussen als jij op vakantie bent >:)
Je kunt ook die van jou verkopen aan hun en zelf na de vakantie een snellere kopen.

[ Voor 61% gewijzigd door Henk007 op 18-07-2005 15:07 ]


  • Borromini
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online

Borromini

Mislukt misantroop

chipset kan probleem vormen (via - nvidia). Extra onboard chips (S-ATA chips, gigabit ethernet, ...).

Waarom steek je jouw proc niet in de pc, ipv de harde schijf te verwisselen? Dan heb je ineens de goeie chipset & cpu-drivers geïnstalleerd op de pc van je klant.

Got Leenucks? | Debian Bookworm x86_64 / ARM | OpenWrt: Empower your router | Blogje


  • skaars
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 17-03 22:02
Mobo is identiek aan de mijne, chipset ook. Dus dan moet het geen probleem zijn... denk ik dan.

Bedankt!! _/-\o_

het internet is als een neus, je moet eruit halen wat erin zit