Toon posts:

videokaard kapot?

Pagina: 1
Acties:
  • 104 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een diamond viper V330 in mijn bak zitten en die doet al bijna een jaar niks meer op 3d gebied, krijg vage kleurtjes en na een tijdje loopt het zooitje vast... Ligt niet aan de drivers, heb zowel reference drivers van nVidea als de diamond drivers gebruikt. 2D prestaties zijn wel goed! Wie heeft hier ervaring mee en hoe heb je het opgelost!?

  • R Kuipers
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 14-08 08:27
Millennium probleempje?

Lijkt me inderdaad driver probleempje. Diamond is altijd al bijzonder sterk geweest met zijn drivers. Gewoon de nieuwste downloaden. Welke versie van directx gebruik je eigenlijk?

Verwijderd

Yeah right, waarom maken ze dan geen nieuwe drivers meer?? Sinds ze zijn overgenomen door S3, maken ze alleen nog maar drivers voor S3 kaarten (van Viper330 en M3D II drivers heb ik niets meer vernomen)

  • R Kuipers
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 14-08 08:27
Badman: 't was sarcastisch bedoeld.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb directX 7, maar heb het ook met DX5(#@$)(@*#$ windows opnieuw installeren omdat ie hem er niet overheen wil pleuren) en DX6 geprobeerd, ligt 't niet aan.

Verwijderd

Topicstarter
Voor drivers enz. kan je nog gewoon naar bijv. de UK site van diamond gaan:
http://www.diamondmm.de/eng/home_ie.htm

de gewone diamondmm.com zuigt inderdaad!
Pagina: 1