End of the Line was best easy... Deed het in 1 keer
Zow, ik vond het wel een passend einde. "See you around... Officer.". Niet echt een open einde als je het mij vraagt. Ik voelde echt een moment van vreugde.
En nu weer de straat op
Nog een paar notes:
- Iedereen die zegt dat het spel te moeilijk is
- Iedereen die zegt dat in SanAn niet genoeg tijd is gestoken
- Iedereen die zegt dat deze game verre van perfect is
- Iedereen die zegt dat ze het volgende deel wel kunnen raden
Moet ze muil houden en een trap onder z'n kont krijgen, want:
- Ik heb het spel voor 98%
met één hand gespeeld, vanwege een hersenbloeding bij mijn geboorte is mijn linkerkant verlamd geraakt. Ik kan met mijn linkerhand hooguit een pen oppakken of een toets (ctrl of esc ofzo) indrukken, maar meer ook niet.
- De aftiteling is enorm! Hoeveel mensen er wel niet aan hebben meegewerkt, hoeveel testers wel niet (moet je nagaan wat voor glitches er waren geweest zonder hen), hoeveel research er naar een waarheidsgetrouwe weergave van de 90's is gedaan, etc.
- Nee, hij is niet perfect in de zin van dat hij bugvrij is of dat hij de perfecte AI heeft of graphics maar ik heb nog nooit een game gezien die zoveel vlakken van games raakt: FPS, RTS, racing, Flightsim, trainsim, RPG, adventure.. GTA kun je niet in 1 genre stoppen, dat gaat over meerdere genres heen. Al is gangstertje spelen het hoofdthema en is de rest er omheen minder uitgebreid uitgewerkt, het ís er.
- No way esse! Je weet echt voor geen meter waar R* dit keer weer mee op de proppen gaan komen. Waarschijnlijk zijn ze er allang mee bezig ondertussen. Okok, London is geen grote kanshebber omdat er al geruchten zijn dat ze buiten de VS zoeken en de enige titel die nog niet ge3D'ed is die van London is. Maar wat daar dan allemaal in gaat komen, hoe groot, wat voor decennia, wat de gfx worden, het plot... Wacht gewoon af en gij zult zien.
Nofi, ofcourse
nu de rest van de 35% nog