2 probleempjes met windows xp sp2

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

  • clonedonkey
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 17-02 14:14
Ik heb 2 problemen namelijk :

-Doordat ik 1x i.p.v. op uitschakelen op de stand-by heb gedrukt met ik me nu steeds aanmelden door op mijn naam te klikken hoe verander ik dit ? Want dit was voorheen niet omdat ik de admin van de pc ben en ook het enige account ?
-Als ik in internet explorer een plaatje wil opslaan maakt hij van de extensie automatisch .bmp hoe verander ik dit zodat hij de extentie pakt die het plaatje heeft zoals het normaal ook moet/gaat ?

Alvast super bedankt !

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 25-03 09:06

swampy

Coconut + Swallow = ?

1. ... er zijn oplossingen weet ik niet uit mijn hoofd
2. ... dat is een probleem dat al jaren in IE zit, enige echte oplossing..andere browser!

There is no place like ::1


  • alt-92
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

alt-92

ye olde farte

swampy schreef op zaterdag 09 juli 2005 @ 01:18:
2. ... dat is een probleem dat al jaren in IE zit, enige echte oplossing..andere browser!
...of je gooit je TempInetFiles een keer leeg.

Is al vaker voorgekomen, en het antwoord vind je ook wel terug in de search hier.

ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device


  • Bschnitz
  • Registratie: Februari 2005
  • Nu online
2 maar? hoe heb je de andere 30 opgelost? :X

WP: ME SUZ-SWM80VA + ERST20D-VM2D || PV: 12.000Wp || Batterij: SigenStor 12kW + 24kWh || A++++ 151m2 570m3 op water || WTW: Itho Daalderop HRU 350 ECO || Auto: Leapmotor B10 Design Pro Max 67,1 kWh


  • shootguy2
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 31-12-2025
Oplossing voor probleem 1:
Bij screensaver options de functie "on resume, password protect" uitschakelen" en onder "Power" bij "advanced" de functie "Prompt for password when computer resumes from standby" uitvinken.

Een oplossing voor probleem 2.
Een reinstall van IE of een update uitvoeren want van dat probleem heb ik nog nooit last gehad, en zeker ook nog nooit gehoord :P

Asrock 775DualVSTA-C2D6600-1GB-1,2TB-X800AIW


  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

clonedonkey,

Op GoT is de regel dat je eerst probeert zelf je vraag te beantwoorden en dat je dit ook vermeld in je topicstart. In dit topic doe je dat niet, terwijl het beide vragen zijn die uitgebreid te vinden zijn op GoT.

Ik ga je topic dan ook sluiten :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.