volumeregelaar met headphone ingang

Pagina: 1
Acties:
  • 167 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • goldmemberf1
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 12-02 21:09
Heb dit probleem al voorgelegd in m'n oude topic over headsets. Maar omdat het er niets mee te maken heeft even een apart topic.

Ik heb een Sennheiser HD555 gehaald. Prachtig ding, maar er zijn een paar kanttekeningen.

1. Ik wil de koptelefoon voor meerdere applicaties gebruiken. Nu heb ik hem achterin m'n geluidskaart van m'n computer zitten, maar als ik hem dan voor bijvoorbeeld mijn keyboard wil gebruiken, moet ik helemaal achter mijn bureau klimmen. Erg onhandig dus. Iets waarmee ik de koptelefoon gewoon makkelijk in en uit kan pluggen zou dus een goede oplossing zijn. Soms wil ik namelijk ook gewoon m'n speakers gebruiken (bijv. tijdens het gamen).
2. Hoe krijg ik in windows of (nog veel onhandiger) tijdens games gewoon dat geluid zachter zonder naar dat geluids-icoontje te gaan en het naar onder te slepen? Ik heb niks op m'n toetsenbord.

Nu heeft mijn vriend bij zijn creative inspire gewoon zo'n ding gekregen:
http://www.ixbt.com/multi...ive/inspire-6700/pult.jpg
(link ff in je browser kopieren, anders werkt hij niet)

Hier kan hij dus zijn koptelefoon inpluggen, en het volume regelen (dat is gewoon de volume regelaar voor zijn speakerset).

Is zoiets dus los te kopen? Ik wil echt niet veel geld uitgeven en zeker geen kwaliteit verliezen. Of is een headphone amp de enige oplossing?

  • CyBeR
  • Registratie: September 2001
  • Niet online

CyBeR

💩

URL van dat plaatje klopt niet.

Maar ik heb een Sennheiser snoertje met aan de ene kant gewoon een 3.5mm jack aansluiting en aan de andere kant een blokje met een 3.5mm jack ingang en daarop twee volumeregelaars (links en rechts). Snoer is alleen wel vijf meter lang..

All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.


  • Marco
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 19:32
Je zou VoluMouse kunnen proberen; daarmee kan je met je muiswiel het volume regelen.

  • goldmemberf1
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 12-02 21:09
suspect schreef op vrijdag 08 juli 2005 @ 22:18:
Je zou VoluMouse kunnen proberen; daarmee kan je met je muiswiel het volume regelen.
daarmee is alleen het probleem nog niet verholpen om snel om te schakelen naar een andere applicatie.

Als het plaatje het niet doet, zoiets bedoel ik dus wat een vriend van me heeft:

Afbeeldingslocatie: http://www.ixbt.com/multimedia/creative/i-trigue/pult.jpg