Probleem met xD picture card

Pagina: 1
Acties:

  • Diotoir
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 01-02 22:46
Toen ik net de foto's van mijn kaartje wilde afhalen kwam windows met de vraag of ik mijn kaartje wilde formatteren. Dat wilde ik dus niet. Daarna in mijn camera (olympus c350 zoom) geprobeerd of ik bij de foto's kon, en ook die kwam met de vraag of ik wilde formatteren.

Bij een van de hits van google vond ik een proggie dat de foto's van een onleesbare kaart kon terug halen (photorescue), maar die vond alleen foto's die ik al een tijd geleden had overgezet naar mijn pc. Niet de laatste nieuwe die ik wilde hebben, ze moeten wel op het kaartje staan want ik heb ze op het schermpje bekeken nadat ze genomen waren.

Heeft iemand een idee hoe ik mijn foto's terug kan krijgen?

  • MartijnGizmo
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 19-01 15:23

MartijnGizmo

Supercalifragilistic

In de actuele CHIP komt PhotoRescue 2.0 als beste foto-recovery-tool uit de test, maar daar heb je dus kennelijk niks aan.