Toon posts:

pdf link na excel?

Pagina: 1
Acties:
  • 52 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Is het ook mogelijk om in microsoft office excel een link te plaatsen na een pdf bestand op je pc?
En met welk programma kan je het beste pdf bestanden maken?Gratis programma als het kan.

  • sjroorda
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 23-12 17:12
1 -> insert hyperlink
2 -> zoeken in Google op pdf printer o.i.d., evt met freeware erachter

[ Voor 23% gewijzigd door sjroorda op 05-07-2005 16:18 ]


  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

PDF maken: zoek binnen Software Algemeen op de term 'pdf maken', of ga [google=create pdf] en je bent er (evt. met nog wat termen als 'gratis', 'freeware', oid. er bij. En 'windows' als je het niet over Linux hebt). pdf 995, ghostview/redmon, etc etc. zijn termen die ik tegenkom@Google.

Excel link: F1 -> 'link extern bestand' ->
Een hyperlink maken naar een bestaand bestand of een webpagina

Klik met de rechtermuisknop op de tekst of afbeelding die u als hyperlink wilt gebruiken en klik vervolgens op Hyperlink in het snelmenu.
Klik onder Koppelen aan links in het dialoogvenster op Bestaand bestand of webpagina.
Ga op een van de volgende manieren te werk:
Als u een bestand in de huidige map wilt selecteren, klikt u eerst op Huidige map en vervolgens op het bestand waarmee u een koppeling wilt maken.

Als u de webpagina wilt selecteren in een lijst met webpagina's die u hebt bekeken, klikt u op Bekeken pagina's en vervolgens op de webpagina waarmee u een koppeling wilt maken.

Als u een bestand wilt selecteren in een lijst met de bestanden die u het laatst hebt geopend, klikt u op Recent geopende bestanden en vervolgens op het bestand waarmee u een koppeling wilt maken.

Als u de naam en de locatie weet van het bestand of de webpagina waarmee u een koppeling wilt maken, kunt u die gegevens invoeren in het vak Adres.

Als u de webpagina wilt selecteren door uw browser te openen en naar de pagina te zoeken, klikt u op de knop Zoeken op het web , opent u de webpagina waarmee u een koppeling wilt maken en gaat u terug naar Microsoft Excel zonder de browser te sluiten.
Als u Scherminfo wilt weergeven wanneer de aanwijzer op de hyperlink wordt geplaatst, klikt u op Scherminfo, typt u de gewenste tekst in het vak Tekst van Scherminfo en klikt u op OK.
Kortom: zoek ajb. zelf even voor je een vraag stelt. Dan heb je je antwoord sneller dan wanneer je wacht op antwoord en je leert er ook nog eens van ;)

Dit topic sluit ik dan ook: lees voor je een nieuw topic opent de sticky topics (Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/Sticky_off.gif) bovenaan Software Algemeen, en de FAQ Forumgedrag even voor meer over het waarom :Y)
Trouwens past een vraag over Excel beter in Officesuites en -software, maar dat was ook uitgelegd in de links hierboven.

[ Voor 3% gewijzigd door F_J_K op 05-07-2005 16:50 ]

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


Dit topic is gesloten.