Toon posts:

Http-tunnel server in linux en client in windows.

Pagina: 1
Acties:
  • 62 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Het zit zo:
Ik heb een linux routertje waar ik mijn internet mee deel. Nou wil ik op dat linux systeempje (fedore core 2) een http tunnel installeren waar een windows client voor beschikbaar is.

Wat heb ik zelf al gedaan:
Nou, ik kende htthost en httport nogal goed. altijd fijn mee gewerkt. maar deze kun je alleen werkend krijgen in linix als je een soort van windows emulator op je linux bak installeerd. Aangezien ik dat een beetje kort door de bocht vind en het idee heb dat ik daar niet echt snelhijd mee ga halen wil ik dus echt iets voor linux hebben.

En mede heb ik nou ook niet weer zoveel kaas gegeten van linux. Ik kan wat progjes installeren, configgen..

Verwijderd

Je hebt dus eigenlijk 0,0 idee hoe je dit moet realiseren.. Dan zou ik maar eens gaan beginnen bij www.google.com en niet bij dit forum.

Tevens heeft dit niets te maken met PNS. Lees Algemene gedragsregels (Netiquette) eens door.

Dit topic is gesloten.