tjah het lijkt me duidelijk dat transport tycoon(deluxe) nog steeds het beste transport spel is, en het beste tycoon spel wat dat betreft. zijn uitbreidingen, patches ed maken het spel nog beter, en maken het meer van deze tijd.
locomotion heb ik nooit gespeeld maar die trekt me ook niet, lijkt meer een soort afraffel project dan een echte opvolger. zowiezo draagt het niet eens de naam transport tycoon dus dat lijkt me genoeg te zeggen.
chris sawyer blijft een held dankzij TTD maar locomotion is imho gewoon een afgang vergeleken met zijn voorganger, je zou toch denken dat hij beter zn best zou doen. zeker als je ziet hoeveel fansites TTD wel niet heeft gehad de afgelopen 7-8 jaar. dr zijn zoveel uitstekende suggesties gedaan door de fans. in feite hoeft sawyer met zn team nix te doen behalve die suggesties implementeren en je hebt een game die wederom weer jaren meekan
ik kijk nog steeds uit naar de dag dat we TT2 krijgen, met een echt nieuwe graphics engine, en zoveel opties ingebouwd dat je het spel over een aantal jaar nog steeds kunt installeren en er plezier aan hebt.
tis dat ik nu een mac heb maar TTD was 1 van de eerste dingen die ik op mijn windows pc's installeerde, en dat al sinds ik in de 1e van de middelbare school zat(8 jaar geleden ofzow, dos pwnage

)(en ja ik weet dat er een macosx versie van openttd is maarja, wil graag nog een sociaal leven

)
wat ik dus probeer te zeggen is: laat de rest liggen en speel het spel dat nog steeds heer en meester is; transport tycoon deluxe. of probeer zn openttd variant
[
Voor 4% gewijzigd door
bolleh op 05-07-2005 15:22
]