[MCE 2005] Casema digitaal + MCE 2005

Pagina: 1
Acties:

  • CRpt3r55
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 13-03 15:53
Hallo,

ik heb een vraag over dit geval van onduidelijkheid.
ik weet dat er een topic over Mce i.c.m. digitale tv van kpn was, maar ik weet niet of dat hetzelfde geval is als dat van Casema.

-heeft iemand het werkend?
-zo ja, hoe?
-werkt de tuner die je van casema krijgt wel met MCE 2005? (omdat deze samsung tuner niet vermeld staat in de compatible list in het topic over de kpn-variant.)

graag wat meer info.

dank u.

Etuuuuuh!


  • CRpt3r55
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 13-03 15:53
niemand?

Etuuuuuh!


  • rinkel
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 18:15
Beetje oud topic, maar aangezien er meer mensen zullen komen met settopboxen toch maar een antwoord.
Misschien niet helemaal antwoord op je vraag, maar ik heb een panasonic, ik kreeg deze eerst niet aan de gang. Maar het is uiteindelijk wel gelukt (met de meegeleverde IR-blaster), dus misschien kan het jou ook helpen.

Ik heb dit voor elkaar gekregen met het gratis programmaatje HIP.
Voor HIP is er een MCE plugin gemaakt. Daarnaast is er een nieuwe USB driver geschreven die ook weer met HIP samenwerkt zodat je alle apparatuur kunt aansturen, zoals bv je HIFI-spullen, TV en andere spullen

Ik heb het aan de gang gekregen uiteindelijk zonder die driver. Ik zit nu op mn werk, dus niet alle gegevens bij de hand, maar als er vragen zijn wil ik die uiteraard wel beantwoorden.

Hier iig een linke naar de site van de makers:
http://www.thegreenbutton...orumID=27&MessageID=93348