Toon posts:

HDD format lukt niet.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Helaas heb ik een probleem met het formatteren van mijn HDD in een Compaq Eve N1020v laptop.

Ik start in dos Partition Magic 8.2 op. Vervolgens wil ik de HDD unlocated maken en krijg de volgende melding: "Error #58" "Unable to write to the boot sector. Virus protection software may be running".

In de bios heb ik al gekeken naar een virus protectie, maar heb er niets kunnen vinden. Verder heb ik er een nieuwe SAMSUNG HDD in gezet, maar ik krijg dezelfde melding.

Heeft iemand van jullie een oplossing?

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Probeer eens dmv debug de hdd leeg te gooien en vervolgens opnieuw een partitite aan te maken.

FDISK FAQ (voor de debugroutine)

  • RoBBS
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 23-02 12:15
hmm,. als je het met een andere harddisk ook al geprobeerd hebt kan het daar eigenlijk niet aan liggen? bios beveiliging (antivirus? edit: lees net dat je dat al gedaan hebt) of andere harddisk controller gerelateerde beveiligingen.

Je kan ook bij de site van de producent van de harddisk kijken naar een diagnose / low level format tool? wellicht dat dat helpt. maar volgens mij is het eerder controller / OS gerelateerd

I said I'd be back...