Xvid of Divx 5.11

Pagina: 1
Acties:

  • Elkristo78
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 18-11-2025
Normaal gezien zet ik m'n videopname's van m'n hauppauge MCE 150 PCI kaart om naar AVI via de Xvid codec, nu heb ik gezien dat ik ook de Divx5.11 codec kan gebruiken, welke zou de betere kwaliteit leveren?

[ Voor 8% gewijzigd door Elkristo78 op 23-06-2005 17:35 ]


  • eghie
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online

eghie

Spoken words!

Ik zou gewoon Xvid blijven gebruiken. Dat is een open standaard. Ook heb ik wel eens gehoord dat Xvid betere qualy kan geven en dat het sneller is, maar dat weet ik niet zeker.

http://edu.bnhof.de/piper...2003-December/000274.html
http://www.google.nl/sear...rg.mozilla:en-US:official

  • DeeD2k2
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 20-05 10:46
Probeer ze allebei eens en vergelijk ze met elkaar. Dan kan je voor je zelf uitmaken of de snelheid (=traagheid) van DivX ook kwaliteitswinst oplevert. Zoals eghie al aangaf, is het ook handig om in je achterhoofd te houden dat XviD gratis is en je voor DivX moet betalen.
Overigens is DivX 6 ook uit. Misschien ook handig om die in je vergelijking mee te nemen.

Only Irish coffee provides in a single glass all four essential food groups: alcohol, caffeine, sugar, and fat. - Alex Levine


  • MisterE
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 25-07 17:46
hier staan geloof ik nog reviews erover:
http://www.doom9.net/

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Zoals DeeD2k2 in "Xvid of Divx 5.11" al zegt: probeer het zelf uit. Jij weet je eigen wensen en eisen, wij niet. Dus ga zelf wat vergelijken en laat ons de conclusie even weten ;)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)