Toon posts:

Analoog versus Digitaal

Pagina: 1
Acties:
  • 25 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Tijdens de quick setup de Audio selection op Digitaal gezet want de DP is aangesloten op een surround versterker middels een optical cable.
Als ik wat opneem op de HDD en vervolgens afspeel hoor ik niets via de tv maar wel via de versterker. Als ik in setup de audio selection op Analoog zet hoor ik het geluid wel via de tv maar dan wordt het geluid ook analoog naar de versterker gestuurd en verlies ik kwaliteit bij het afspelen van een DVD film ( de versterker bootst dan de surround na ).
Weet iemand een oplossing hiervoor of moet ik een aparte dvd speler voor het afspelen van DVD's installeren ?

Verwijderd

Het lijkt mij als je digitaal geluid heb, en je versterker doet het.. dan ben je toch klaar?
Waarom wil je ook nog es geluid uit je tv hebben als je al een dik 5.1 setje heb draaien?

Verwijderd

Topicstarter
Ik had verwacht dat dit topic aan het forum van de KISS DP558 toegevoegd zou worden. Ben dus blijkbaar nog geen forumspecialist.
Ik kan inderdaad alles wat ik opneem op de HDD via de versterker afluisteren maar mijn issue is dat ik niet meer kan kiezen en met mijn oude dvd speler kon dit wel.

  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:34

JvS

Ik heb hem zelf ook

Plaats dit bericht maar even in het juiste topic :). Reageer en nieuw topic zijn net ff andere functies ;)

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp


Dit topic is gesloten.