Toon posts:

formulier mailen zonder php ondersteuning?

Pagina: 1
Acties:
  • 111 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een contactformuliertje, en deze moet dan verzonden worden naar een bepaald mail adres.
Bij de hosting bieden ze echter geen ondersteuning voor php, dit gebruik ik normaal altijd.
Ook cgi, asp en fp2000 werken niet met dit pakket.

Alle bovenstaande opties heb ik zelf getest, is het eventueel nog mogelijk om dit op een andere manier op te lossen?

En ja volgens mij is het wel een beetje een n00b vraag, maar normaal doe ik het altijd in php, dus heb ik ook last van verwaterde html kennis ;)

  • gorgi_19
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online

gorgi_19

Kruimeltjes zijn weer op :9

http://www.google.com/sea...f=1&biw=903&q=mailto+html

Betrouwbaar: nee :) Andere optie: nee :) Meestal heb je echter wel een mailer bij een pakket of hoster :)

[ Voor 44% gewijzigd door gorgi_19 op 22-06-2005 11:29 ]

Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo


  • André
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 11:13

André

Analytics dude

Geen mailto gebruiken:
http://www.isolani.co.uk/articles/mailto.html

En zoals gorgi_19 al zegt: ga op zoek naar een provider die een mail-script heeft of tenminste ondersteuning voor serverside zooi :)

Of je gebruikt een openbaar mail-script:
http://www.response-o-matic.com/
http://www.freedback.com/

[ Voor 21% gewijzigd door André op 22-06-2005 12:03 ]


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb iig al gezien dat als je het onderstaande code gebruik, dan werkt het.
code:
1
<FORM style="MARGIN-BOTTOM: 0px" name=SaveForm METHOD=POST ACTION="mailto:abc@example.org" ENCTYPE="text/plain">


Maar ik vind juist het mooie in php e.d. dat je geen outlook nodig heb, maar dat je gewoon kan verzenden en niet afhankelijk bent van andere applicaties.

[ Voor 3% gewijzigd door NMe op 15-04-2015 14:55 ]


  • Creepy
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 05-05 22:57

Creepy

Tactical Espionage Splatterer

Zie Andre en gorgi_19 dus :)
Daarbij heeft het op deze manier erg weinig met Programming & Webscripting. HTML topics horen eigenlijk in Webdesign & Graphics. Echter sluit ik je topic i.p.v. dat ik het verplaats omdat je er met de gegeven tips wel uit moet komen en de oplossing eigenlijk bij je provider ligt in de vorm van het verstrekken van een mail script :)

"I had a problem, I solved it with regular expressions. Now I have two problems". That's shows a lack of appreciation for regular expressions: "I know have _star_ problems" --Kevlin Henney


Dit topic is gesloten.