[astaro security linux] http authenticatie via AD

Pagina: 1
Acties:

  • Ora et Labora
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 09-02 13:16
Wij maken gebruik van Astaro security linux als firewall, die ook functioneerd als proxy server.
Dit werkt allemaal goed, alleen zou ik graag willen dat de authenticatie voor HTTP via Active directory gaat, ik weet dat het mogelijk is met Astaro.
Ik heb ons domein al gejoinend in Astaro bij 'system, user authentication'
Als ik in Astaro de authenticatie voor de HTTP proxy instel op Active directory/NT domain membership, krijg ik bij de client wel een inlogschermpje als ik op het Internet wil surfen, maar wat ik hier ook invul, bv gebruiker@domain.com, domain\gebruiker etc, ik krijg geen toegant tot het Internet.

Als ik de authenticatie voor de HTTP proxy instel op standard, werkt de proxy server wel goed, iedereen kan dan zonder inloggen op het Internet, maar dit willen wij graag veranderd hebben.

k heb de handleiding erop na gelezen en op de site van Astaro gekeken, maar ik kan maar niet vinden hoe dit goed in te stellen, misschien dat er hier ook iemand rondloopt die Astaro gebruikt die dit wel goed heeft werken?

bvd

Who's general failure, and why is he reading my disk?


Verwijderd

Move NT > NOS