Toon posts:

Problemen met Point-of-view tv-kaart

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo iedereen,

Ik heb de volgende tv-kaart:
Point Of View NVTV

Ik gebruik Windows XP en het is altijd moeilijk geweest om deze kaart aan de praat te krijgen. Nu heb ik mn PC helemaal schoon geinstalleerd en weer lukt het niet de tv aan de gang te krijgen, maar met een ander probleem dan eerst.
Als ik de bijbehorende software opstart (Forceware Multimedia), dan hoor ik van een tv-zender wel het geluid, maar heb helemaal geen beeld, gewoon zwart. Sterker nog, het beeld is er gewoon "niet", want als ik het op vol scherm zet dan zie ik gewoon de windows desktop.

Het vreemde is, als ik een fragment opneem komt er een mpg-file uit die ik kan afspelen met Media Player of WinDVD en dan zie ik WEL het beeld. Als ik het fragment in forceware afspeel, dan zie ik wederom GEEN beeld.

Heb alles al paar keer opnieuw geinstalleerd, maar het helpt niet. Iemand enig idee?