P4P800-X alweer uit produktie? Is er iets mis mee?

Pagina: 1
Acties:

  • nodog
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 18-08 20:24
Matched: p4p800x
ik ben al een tijdje aan het kijken naar een moederbord met i865 of i875 chipset om aan te schaffen.

nou zie ik op de ASUS site (http://www.asus.nl/products/mb/mbindex.htm) opeens de p4p800X (i865PE) niet meer in het rijtje staan terwijl hij vorige week nog met het predikaat "nieuw" ertussen stond.
is er misschien iets mis met het board? ... wel belangrijk voor mij om te weten omdat ik met een winkel in overleg ben om een verkeerd type bord om te ruilen wat ze me vorige week gestuurd hebben.. ik wil dus niet dat ze me straks dit bord aansmeren als het niet okee is.

nog een kleine toevoeging... ik vond die p4p800X zowiezo al een beetje raar bord omdat het 1 pci-slot minder heeft als de p4p800 SE die al een tijdje op de markt is. beide bordjes hebben zover ik het kan zien voor de rest exakt dezelfde specs en zijn ook vrijwel even duur.

  • Kluk-Kluk
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 30-10 10:59

Kluk-Kluk

laat maar vallen.....

Geen matches
Normaal gezien zijn de -x versies van Asus budget modellen.

Ik heb zelf al een heel aantal van die p4p800-x borden verkocht en tot nu toe geen problemen er mee ondervonden.

Powered By C8H10N4O2


  • mad-dog
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 20:24
Geen matches
X series borden van Asus worden naar mijn weten geproduceerd in China en er wordt gebruik gemaakt van kwalitatief mindere componenten.

  • nodog
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 18-08 20:24
Geen matches
bedankt voor de antwoorden... hier kan ik wel iets mee... blijft vreemd dattie bij asus niet meer op de lijst voorkomt.