[feat] Fabrikantsurvey.

Pagina: 1
Acties:

  • Napsju
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 12:37
Zoals we nu ook de shop en productsurvey hebben, lijkt het mij zeer handig om ook een fabrikantsurvey te hebben. Waar bezoekers van t.net hun ervaringen uit kunnen wisselen over bepaalde services van de fabrikanten. Denk aan RMA afhandelingen bijvoorbeeld.

Ben benieuwd naar de reacties....

Lekker!


  • Nik
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 01-03 16:22

Nik

Hmm opzich een leuk idee, maar ik denk dat we zo wel heel veel survey dingetjes krijgen. By the way, garantie gaat altijd nog via de verkoper ;)

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 13:00

crisp

Devver

Pixelated

Niet forum-related, --> FA dus

Intentionally left blank


  • Renegade
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 14-10-2020
proller schreef op vrijdag 10 juni 2005 @ 07:32:
Hmm opzich een leuk idee, maar ik denk dat we zo wel heel veel survey dingetjes krijgen. By the way, garantie gaat altijd nog via de verkoper ;)
Dat ligt eraan of je het over verkoper of fabrikantengarantie hebt. :)
http://www.staiksterk.nl/...ecom&subc=Videocamera&w=1
U kunt garantie krijgen van de fabriek of van de verkoper.

Garantie van de verkoper:
Met de verkoper hebt u een koopovereenkomst gesloten. Hij mag u niet naar de fabrikant doorverwijzen en hij heeft de plicht om u een deugdelijk product te leveren.

Garantie van de fabrikant:
Met de fabrikant hebt u geen overeenkomst gesloten. Deze is vrij om aan de garantie allerlei beperkingen te verbinden. Het kan bijvoorbeeld zijn dat u arbeidsloon moet betalen als een product met fabrieksgarantie moet worden gerepareerd.
Persoonlijk sta ik er zeker niet negatief tegenover, alleen is voor een hoop mensen niet compleet duidelijk waar ze hun garantie nu precies moeten claimen, of hoe lang de wettelijk verplichtte garantietermijn is, en noem het allemaal maar op. Ik heb dan ook sterk het vermoeden dat een dergelijke survey misschien wel nut zou hebben, maar bepaalde zaken gewoon niet correct worden ingevuld door de onwetendheid van de bezoekers. Op dat moment wordt een survey natuurlijk toch een stuk(je) minder betrouwbaar. :)

HAI
CAN HAS STDIO?
VISIBLE "HAI WORLD!"
KTHXBYE
@BasRaayman op twitter