Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

UT Patch 4.36 --> No fullscreen anymore

Pagina: 1
Acties:

  • ginod
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 11:39
Ik, en een vriend van mij hebben eergisteren alletwee de 4.36 patch geinstalleerd, en vanaf dat moment kan UT niet meer gestart worden in fullscreen.
Verschillende drivers geprobeerd, o.a. een 5 versie, een 6 versie en de 7.17 versie. Directx 8 is geinstalleerd, maar fullscreen nope..

Alletwee de pc's hebben een Diamond Viper 550 (Riva TNT1 dus) kaart. Oke, niet de nieuwste meer, maar nog goed genoeg om UT in 800*600 in 32 bit kleur te draaien.

Iemand een idee, hoe dat komt, of moeten we perse terug naar een oudere patch. Maar voor een bepaalde Umod had je minimaal 4.32 nodig, dus maar gelijk de nieuwste gedownload. Ook de nieuwe Dr3ddrv.dll heeft niet geholpen.

Terug de 4.28 patch geinstalleerd, en... no fullscreen at all ??? Is er iets echt vernachelt ofzo ??

Open GL doet het echter wel in fullscreen, maar da's niet echt 100 % stabiel. Schokkerig beeld, zwart beeld na afsluiten UT, dus... someone know ???

thanks

24/7: Legendary Club Sounds on http://tunein.com/radio/Lazer-Hot-Hits-s161805/


  • Wildfire
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 12-11 22:54

Wildfire

Joy to the world!

Dat probleem had ik ook, bleek om de een of andere reden aan DX8 te liggen. Daarom draai ik nu nog heel happy op DX7a... :)

Systeemspecs | Mijn V&A spulletjes | Mijn RIPE Atlas probe


  • Xion
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12-11 23:01
De versies 7.xx zuigen

6.47 schijnt tot zover de beste te zijn.
Dx8 is naar mijn een goeie dx