Error c/\windows\system32\initpki.dll

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

  • papichulo
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 16-02 12:15
Ik probeer windowsXP pro te installeren op een laptop Toshiba Satellite.
Na de hard disk te hebben verdeeld in de nodige partities, daarna geformat en de nodige windows bestanden te hebben geinstalleerd, wordt daarna alles terug opgestart. En begint de windows installatie. Daar loopt het al fout. Ik krijg de volgende foutmelding;
C:\WINDOWS\SYSTEM32\INITPIKI.DLL code error 800b0001

Is dit een hardware of software probleem?
Heb reeds aan't zoeken geweest op Google maar vind niets in het Nederlands (Engels is me nogal te moeilijk om alles te begrijpen)

  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Die melding betekent dat je BIOS verouderd is.

Bron: http://support.microsoft....;297000&FR=1&PA=1&SD=HSCH

|| Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven! ||


  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

papichulo - in Windows Operating Systems hebben we - net zoals op de rest van een GoT een aantal regels. Je bent hier nu al zo vaak opgewezen - houd je er nou toch es een keertje aan :)

Je topic titel voldoet niet aan de Windows Operating Systems eisen en dat Engels te moeilijk voor je is.. tja, sorry - maar in de IT is nou eenmaal alles engels en daar zal je toch echt mee aan de slag moeten :)

Dit topic is gesloten.