[MCE 2005] TV Loopt vast*

Pagina: 1
Acties:

  • WesleyVH
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 17-10-2023
Ik heb vorige week mijn test pc-tje (Asrock mobo met AMD XP 1800) omgebouwd tot een MCE 2005 systeem.

Nu heb ik alles geinstalleerd (specs zie beneden). Alle zenders mooi op zijn plaats gezet, zelfs al een programma kunnen opnemen.

Maar ik heb echter nog een (groot) probleem: Als van zender verander wilt soms het beeld wel eens bevriezen (en het geluid valt dan ook weg). Zelfs de afstandsbediening wil dan niet meer. Het enigste wat ik dan nog kan doen is CTRL ALT Del en MCE-schil killen. Daarna terug MCE openen en niks meer aan de hand. (Ik heb het ook al 1 keer gehad als ik gewoon TV aan het kijken was)

Ik heb al eens rondgesurft maar kan niet echt een verklaring vinden voor dit fenomeen. Heb wel al eens een andere DVD-Decoder erop proberen te zetten (nl. die van Nvidia). Maar dit maarkte mijn MCE TV-Functie helemaal naar de KL*, error melding als ik opstart en geen TV meer. (Heb hem terug volledig moeten installeren.)

Heeft iemand hier een oplossing voor? Of misschien hetzelfde probleem?

Specs:

Mobo: Asrock
CPU: AMD Athlon XP 1800+
Mem: 512 MB DDR
Video: Asus FX5200 (NVidia) (Nieuwste drivers voor MCE)
HD: Maxtor 200GB PATA
TV: Hauppauge PVR-500MCE (2 tuners op 1 kaart) (Nieuwste drivers van Hauppauge)
Remote: Microsoft MCE Remote
DVD-Decoder: CyberLink PowerDVD 6.0
OS: Windows MCE 2005

  • StanTheMan
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 14-02 21:09
heb je de mce update van windowsupdate geinstalleerd?

  • WesleyVH
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 17-10-2023
De automatische updates zijn allemaal uitgevoerd. Is er dan nog een andere update die ik moet uitvoeren?

  • StanTheMan
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 14-02 21:09
kijk toch eens even goed bij windowsupate of de specifieke mce update er tussen staat (zo niet dan dan is hij idd geïnstalleerd)

  • Doublehomme
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online
Dat heb ik ook gehad, maar na een reinstall andere decoder installeren (nu windvd ipv powerdvd) werkt het wel. Ik weet niet zeker of het daar aan ligt, maar de rest had ik hetzelfde geinstalleerd (ik heb verder dezelfde hardware als jij).

  • WesleyVH
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 17-10-2023
Inderdaad, Na een ALLE updates uitgevoerd te hebben heb in geen problemen meer gevonden.

Dus zelf daar de updates gaan en ook de niet noodzakelijke updates downloaden. (Er was een speciale update pack voor MCE en ook 1 voor mijn soundkaar, maar dat had weinig met het probleem te maken denk ik.)

Merci voor de hulp
Pagina: 1