Ik zal het plaatje er maar bijdoen, ik weet niet wat ik hiermee aanmoet. het ene moment zit je nog gewoon op firefox. Kom ik er paar minuten later weer op, krijg ik die onzin ineens in beeld. Wat moet ik hier nou mee. mm plaatje bijdoen werkt niet echt. Naja er zit dus in firefox onderin ongeveer 20% van het beeld een grote grijze balk, met daarin in rode letters allemaal gelul van <menu labe=" .... weet ik veel wat voor onzin. En alles in de rest van me scherm is ineens heel groot en naar rechts verschoven. je kan ook niet horizontaal scrollen waardoor je niks meer kan zien op je scherm. heel vaag
als iemand nog wil zeggen hoe je een plaatje van je eigen pc in je bericht zet, graag. want het is en klinkt nogal vaag.
als iemand nog wil zeggen hoe je een plaatje van je eigen pc in je bericht zet, graag. want het is en klinkt nogal vaag.
[ Voor 54% gewijzigd door Verwijderd op 01-06-2005 21:49 ]