Toon posts:

Monitor geeft geen beeld tijdens opstarten

Pagina: 1
Acties:
  • 70 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Mijn monitor geeft geen beeld tijdens het opstarten van windows. In het verleden gaf hij dit probleem niet, maar het komt nu steeds vaker voor dat als ik de computer opstart op het moment dat hij uit heeft gestaan, dat de computer dan wel gewoon opstart, maar de monitor geen beeld geeft. Dit probleem is daarna vrij snel verholpen als ik de computer reset, daarna tijdens het opnieuw opstarten uit zet en vervolgens weer opnieuw opstart. Dit kan nooit de bedoeling zijn, dus ik hoop dat iemand dit probleem herkent. De search gaf geen goede oplossingen.

NB De monitor geeft dus alleen geen beeld vanaf een koude start, als ik naar start en dan naar opnieuw opstarten ga dan geeft de monitor geen problemen.

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 07-08 11:59

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

GoT Huisregels

Inhoudelijk:
Hoe weet je dat dit aan je monitor ligt - weet je wel zeker dat je PC een signaal doorgeeft aan je monitor bij een koude start?

Algemeen:
Ondertussen wandel je al lang zat rond op GoT en hebben we je (helaas) meermaals moeten wijzen op het bestaan van huisregels, beleid en FAQs. Helaas lijk je je er nog steeds niets van aan te trekken. Een topicstart zonder enige specs is een slechte topicstart. Als je geen specs hebt, heb je geen zoektermen, dus is het niet verwonderlijk dat je niets vindt. Wederom, je bent al vaak zat op dit soort dingen gewezen. Check (nogmaals) je mail :/

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.