Een S939 ga je kopen en wat gaat het dan worden de 3800+ of 3700+?
Ik vroeg mij trouwens af over dat record van jouw, erg indrukwekkend trouwens, bij welke Temp je dat had gedaan maar ik had die vraag bij jouw Topic al gesteld en twee X is men als de dood voor hier.
En dan blijft altijd weer de vraag, want iedereen weet inmiddels dat CPU speed niet alles is en dat geld eigenlijk voor alle computeronderdelen; de delen maken het geheel.
CPU speed is dan niet alles heeft AMD bewezen maar het is ook niet niks! Er blijven voldoende applicaties over die wel fors profiteren van keiharde Ghz's.
Men ( AMD & Intel) heeft nu tijdelijk, uit nood eigenlijk vanwegen de oplopende CPU Temp's, besloten het even niet in de Clockspeeds te zoeken LET WEL: Uit nood
Dat is op zich helemaal niet verkeerd want nogmaals, de delen maken het geheel, maar twee CPU's in een socket "bakken" is minder fraai, vindt ik.
Ik heb zelf het idee dat waterkoeling of desnoods stand alone Vapor Pahse Cooling koelers straks gewoon standaard items zijn net zoals een Koelblok met Fan nu. zie:
Http://www.asetek.com/def...side.asp&contentSection=2
Ik begrijp eigenlijk niet waarom dit soort koeling eigenlijk al niet standaard is of wel als je de commerciele belangen in ogenschouw neemt. Door simpel extreme lage Temp's te hanteren heb je al een compleet nieuwe CPU standaard zonder maar een nieuwe chip te ontwikkelen en daar klemt de schoen waarschijnlijk.
Ik geloof niet dat waterkoeling of desnoods Koelkastkoeling zie:
http://www.extremeoverclo...tek_VapoChill_XEII_1.html helemaal niet zo duur hoeft te zijn. Iedereen heeft tenslotte al een koelkast staan en met een beetje bijdraaien in het productieproces (Ik zie al gouden eieren voor de huidige koelkast producenten) draai je er miljoenen Sub Zero koelsystemen uit. Alleen helmaal geluidloos is dit systeem nog niet daar zou dan weer iets research in kunnen maar goed ik ben geen Compagny manager maar wel een beetje een ziener en de toekomst zal het leren.
Wel opvallend is in hoeverre er in product categorien gedacht wordt bepalend is voor de prijs van een product. Zo kan een simpel slangetje sterk in prijs verschillen als het om een Auto,Schip of Computer
gaat.