line-in monitoring systeem

Pagina: 1
Acties:

  • Mr.CeeJay
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20-02 15:40
Ik regel bij de lokale radio al een tijdje het ICT gebeuren en ondanks alle inspanningen komt het gemiddeld eens per maand voor dat de automatisering eruit knalt door onvoorziene omstandigheden.

Mijn idee ontstond om monitoring toe te passen, wanneer er geen signaal op de line-in binnenkomt van de PC in de studio (waaraan de tuner hangt naar onze FM frequentie) dan wil ik dus graag een e-mail ontvangen. Gezocht op GoT en Google en diverse freeware sites, maar eigenlijk heb ik totaal geen enkel pakket kunnen vinden wat ook maar in de buurt komt.

Wellicht is zoiets ook zelf te maken, echter ben ik een netwerk en systeembeheerder en geen software engineer. Op wat voor manier zou ik hierbij het beste te werk kunnen gaan ?

@echo off
echo Waar in 't bronsgroen eikenhout
echo 'T Nachtegaaltje zingt


  • Mr.CeeJay
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20-02 15:40
anybody :?

@echo off
echo Waar in 't bronsgroen eikenhout
echo 'T Nachtegaaltje zingt


  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 12:19

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Ik zou niet monitoren op de line in, maar op het systeem wat er telkens uit knalt. Lijkt me een kwestie van een tweede PC ergens neerzetten die de server of wat dan ook monitort. Als de server er uit knalt wordt automatisch een bericht verzonden naar de monitor PC - en daar kun je dan mee doen wat je wilt :)
Wat je ook kunt doen is iets als dit aanschaffen - maar dat zal best prijzig zijn denk ik. tis specialistisch spul he, da's altijd duur ;)

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)


  • voodooless
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07:28

voodooless

Sound is no voodoo!

Ik zou de oorzaak aanpakken i.p.v het gevolg... Zorg gewoon dat die PC niet vastloopt!

Do diamonds shine on the dark side of the moon :?