[html/js] control "redraw-effect" voorkomen

Pagina: 1
Acties:

  • Apache
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 03-05 14:38

Apache

amateur software devver

Topicstarter
Hoi,

Ik ben net begonnen met wat "dynamischere" controls te maken voor op html pages.

dmv xml http request object en het dom formulieren en extra controls zo dynamisch mogelijk te maken.

Nu op zich is het vrij goed gelukt, ik heb een select element die elke 2.5 seconde nieuwe data van de server haalt & weergeeft. Maar elke keer krijg je zo'n irritant flikker effect wat ik dus graag zou wegwerken, iets wat ik in een normale programmeertaal zou opvangen door dubbelbuffering, offscreen drawing, redraw uitzetten tot gegevens erin zitten oid maar hoe ik dit in html/js/css kan opvangen heb ik geen idee van :)

Hier het voorbeeld: http://bbox.homelinux.net.../php5-dev/ws-chat/msg.php
PS: het werkt niet in IE en das ook geen prioriteit, dus opmerkingen daarover mogen achterwege blijven, tot nu toe is het enkel getest in mozilla 1.7.x.

If it ain't broken it doesn't have enough features


Verwijderd

Eigenlijk kun je van hetzelfde principe gebruikmaken, alleen ververs je niet de visualizatie, maar de data off-screen. Als de data eenmaal ververst is kun je daarmee opnieuw een deel van je scherm (laten) renderen. Het moet wel erg gek worden wil dat nog flikkeren.

  • Apache
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 03-05 14:38

Apache

amateur software devver

Topicstarter
hmmm, ik heb snel een cache ingebouwd voor de data & values maar hij flikkert nog steeds:
http://bbox.homelinux.net...p5-dev/ws-chat/cached.php

Of bedoel je nog ergens anders?

If it ain't broken it doesn't have enough features


  • PrisonerOfPain
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 07-04 13:41
Niet updaten als de ontvange data hetzelfde is als de data die al in je list staat.