• LittleWan
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 11-11-2025
hoi,
Ik ga mij volgende maand een Nikon D50 kopen. Nu heb ik nog geen ervaring gehad met (d)slr camera's, Wel heb ik een gewone Nikon CP4300 gehad waar ik mij op kon uitleven.
Nu had ik graag een goed boek gehad over de basis en de diepere kant van DSLR.
Ik zou graag alles weten over mijn camera, maar ook over de lenzen en wat er zo nogal bestaat van extra accesoires en technieken.

Ik heb al eens gezocht maar ik vind enkel van die goedkope digitale fotografie boekjes.
Iemand die een goed boek kent?
alvast bedankt

http://www.sillevl.be - blog http://www.sillevl.be/blog - flickr http://www.flickr.com/sillevl


Verwijderd

Nikon compendium?

[ Voor 70% gewijzigd door Verwijderd op 22-05-2005 11:39 . Reden: Amazon heeft meer info over dit boek dan Bol. URL gewijzigd. ]


  • David
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 08:46
Ik weet niet of je het een bezwaar vindt als het engelstalig is, maar de eBooks van Thom Hogan (http://www.bythom.com/) zijn erg goed.

Je kunt uiteraard ook voor een 'normaal' fotografieboek gaan. Veel aspecten van fotografie zijn hetzelfde voor digitaal en analoog.

Dato DUO synth voor twee


  • breinonline
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 10:49

breinonline

Are you afraid to be known?

Je zou inderdaad op zoek kunnen gaan naar een boek over analoge SLR fotografie. Ik ben zelf naar de bibliotheek geweest en heb daar het een en ander geleend. Mijn ervaring is dat de boeken vaak verouderd zijn qua fotoapparatuur (in design, en geen woord digitaal) maar de trucs en technieken gelden nog altijd. In een grote bieb vind je ook veel boeken gericht op een bepaalde techniek, portret- of landschapsfotografie bijvoorbeeld.

WP: Mitsubishi Ecodan PUHZ-SHW112YAA, ERSC-VM2C, Procon ┃ PV: 4800Wp, SolarEdge SE5K, 15x JAM60S17/320, ZW 15º ┃ WTW: Zehnder Q600 ┃ SH: Home Assistant, Proxmox, Intel NUC 8i5 Mini


  • Kwintessens
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 06-01 22:25
Ik raad je ook aan de artikelen op www.luminous-landscape.com te lezen mbt de digitale verwerking van de foto's. Samen met een boek over analoge fotografie, waar je de basistechnieken uit kunt halen, geven deze artikelen een goed beeld van wat er allemaal mogelijk is met je DSLR.

Verwijderd

kijk eens in de lokale boeken-dump zaak. In iedere stad zit er wel zo'n winkeltje. Ik heb er al een paar keer voor een lachwekkend bedrag (9,95 euro) hele mooie boeken over fotografie vandaan geplukt (idd wel analoge SLR).
Pagina: 1