Nieuw subforum: Officesuites en -software

Pagina: 1
Acties:
  • 120 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

Topicstarter
Al tijden en tijden wordt er gedacht over het opsplitsen van Software Algemeen. Met deze splitsing hopen we de druk in SA te verlagen en het overzichtelijker te maken. Daarnaast hopen we op een kennisuitbreiding en -verbreding voor SA en de afsplitsing. Na een recente hernieuwde interne discussie is de kogel door de kerk en gaan we voor een nieuw forum rond het onderwerp office suites en -software.

Vanaf nu heeft Softe Goederen dan ook een nieuw forum: Officesuites en -software \o/

De moderators die zich met dit subforum zullen bezighouden zijn sanfranjake en
Spider.007

Om met jullie van gedachten te wisselen over de invulling is er een feedback topic:Nieuw subforum! Feedback / vragen / tips? :)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • .oisyn
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 17-09 14:05

.oisyn

Moderator Devschuur®

Demotivational Speaker

Ik wil hier graag aan toevoegen dat de VBA topics, die voorheen in Programming & Webscripting geopend werden, vanaf heden ook in Officesuites en -software geplaatst mogen worden, aangezien het vaak meer om de achterliggende applicatie en de API gaat dan over programmeren zelf. Als het meer een algemeen programmeerprobleem betreft (zoals bijvoorbeeld algoritmes om een bepaald doel te bereiken) past het echter beter in Programming & Webscripting.

Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.