JPanel disablen

Pagina: 1
Acties:
  • 23 views sinds 30-01-2008

  • jvaneijk
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 11-03 09:53
Beste mensen..

Ik ben op zoek naar een manier om een JPanel + de inhoud daarvan te disablen dus te onzichtbaar maken hij moet wel te zien blijven.

ik ben al 2 dagen op zoek naar een manier om dat te doen maar ik ben er nog steeds niet uit gekomen. heeft iemand een idee om dit op te lossen?

iRacing Profiel


  • Nik
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 21:52

Nik

:> erg offtopic:
te disablen dus te onzichtbaar maken hij moet wel te zien blijven.
Lees dat zelf nu eens een paar keer achter elkaar op, en herhaal je woorden. Vergeet niet hardop te lezen :+ ;)

Wat wil je nu precies dan?

[ Voor 16% gewijzigd door Nik op 11-05-2005 12:59 ]


  • gorgi_19
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 17:26

gorgi_19

Kruimeltjes zijn weer op :9

Ik vind het topic compleet onbegrijpelijk. Heb je relevante source code en een taal (oa in de titel)? :) Zie ook P&W FAQ - De "quickstart" :) Je mag een nieuw topic openen, maar wees dan wel volledig . :)

Hier ben je al eerder op gewezen; lees hem eens een keer; dat maakt het ook voor de personen die jou zouden moeten helpen makkelijker :)

[ Voor 23% gewijzigd door gorgi_19 op 11-05-2005 13:02 ]

Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo


Dit topic is gesloten.