[FP Password kwijt]Grubeater

Pagina: 1
Acties:

  • Grubeater
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 02-03 16:18

Grubeater

Gëxcommuniseerde Aap.

Topicstarter
Door een systeemcrash vorig jaar al ben ik mijn FP password kwijt, het ligt dus niet aan de recente code update van de FP. Natuurlijk had ik ergens een backup moeten hebben met mijn wachtwoorden.
Met de passwordmailer kan ik ook al niet mijn password achterhalen omdat de combinatie tussen emailadres en nickname steeds niet klopt.
Ik heb al mijn emailadressen geprobeerd en ook de schrijfwijze van mijn nick heb ik met en zonder hoofdletters geprobeerd. (Grubeater/grubeater) Maar niets werkt.
Graag zou ik een van de mods een mailtje willen sturen met mijn emailadressen er in zodat hij/zij kan controleren of er ergens een typfout in mijn emailadres is ingeslopen en om zo nodig het euvel te verhelpen.
Alvast bedankt.

Honda Transalp XL600V | BMW R1200RT-P | Mijn fotomeuk |


  • Robin
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Ik zie in de backend een mailadres staan dat gebruik maakt van een @noizehub.nl-adres. Via de passmailer (http://www.tweakers.net/my.tnet/?action=passmailer) kan je een nieuw wachtwoord aanvragen :).

  • Grubeater
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 02-03 16:18

Grubeater

Gëxcommuniseerde Aap.

Topicstarter
Bedankt voor de snelle reactie, het is gelukt.
Ik had helemaal niet meer gedacht aan dat emailadres, ik ga het zometeen direct veranderen in een handiger emailadres. ;)

Honda Transalp XL600V | BMW R1200RT-P | Mijn fotomeuk |