Remote Desktop door netwerk

Pagina: 1
Acties:

  • Cryonist
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 05-05 11:04

Cryonist

- Something clever -

Topicstarter
Ik wil graag op een Windows 2003 server in ons netwerk vanaf buitenaf benaderen. De verbinding naar buiten wordt verzorgt met een Speedtouch modem die NAT ondersteund en ADSL. Een kleine schema van het netwerk:

Internet -> Speedtouch -> Switch -> Aantal PC's
-> Swtich -> Aantal PC's
-> Router met NAT -> Netwerk met Win2k3 server

Zoals je kan zien zit er tussen de server en de speedtouch modem 2 switches en een router. Deze opzet is gedaan voor 2 redenen, om pc's in 2 gebouwen met internet te verbinden en een 3de netwerk, achter de router gescheiden te houden van de rest aangezien dit een kantoornetwerkje is en de rest prive computers. Het netwerk achter de Router is 192.168.123.x, hiervoor is een andere ip reek gebruikt dan hiervoor om de netwerken te scheiden.

Ik zal dus port 3389 moeten mappen in het Speedtouch modem en in de Router, maar hoe zou ik dit het beste kunnen doen?

In the beginning there was nothing. God said, 'Let there be light!' And there was light. There was still nothing, but you could see it a whole lot better.
D3


Verwijderd

RDP eerst vanaf de speedtouch naar de tweede router sturen, en daarna naar je win2k3-server. Wat is je probleem nou precies? Je kan toch gewoon dubbel forwarden, dus vul dat in in de configuratie van die routers :)

  • Gunner
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

Gunner

Invincibles

edit
Ik lees eerst de TS nog eens voordat ik reageer

[ Voor 180% gewijzigd door Gunner op 09-05-2005 09:34 ]

Still warm the blood that courses through my veins. | PvOutput | ARSENAL FC


  • Cryonist
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 05-05 11:04

Cryonist

- Something clever -

Topicstarter
Dat had ik inderdaad gedaan neographikal, maar ik heb net mijn fout gevonden, ik had dus naar het interne ip van de router gemapped maar dit moest het ip zijn van de WAN poort uiteraard.

In the beginning there was nothing. God said, 'Let there be light!' And there was light. There was still nothing, but you could see it a whole lot better.
D3


  • proza
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 04-05 19:06
GoUdViS schreef op maandag 09 mei 2005 @ 09:30:

Ik zal dus port 3389 moeten mappen in het Speedtouch modem en in de Router, maar hoe zou ik dit het beste kunnen doen?
Kijk ook eens naar www.logmein.com , ik weet niet of je dit wil gebruiken op je server. Goed lezen en wellicht eens testen met een PC op het interne netwerk. Ook kan je deze PC natuurlijk blijven gebruiken om daarna door te connecten naar de Server. _/-\o_
.

If you see me collapse, pause my Garmin!🚶🏃