Systeem zwaar stressed 90% CPU 16kb groot

Pagina: 1
Acties:
  • 37 views sinds 30-01-2008

  • appies
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 19-03 22:57
Zowaar kwam ik erachter dat mijn systeem niet zo vlot loopt. Toen maar even met taskmngr gekeken en jawel hoor, een 16kb SYSTEM programma'tje wat 90% van mijn cpu opslurpt.

Mijn setup is alsvolgt:
P4 3Ghz
1024mb DDR
4 x 160 Gig (2sata)
OS:
Windows Xp Sp2 Prof.
Router
Antivir
AntiSpy van Microsoft

Nu dacht ik, okee virusje? Of andere ongein. Maar niets van dat alles. Het is onnodig te zeggen maar ik doe het toch even, heb geen kazaa oid. Open geen mails met bijlagen en gebruik Maxthon voor te surfen met zoveel mogelijk blockers. Tevens heb ik een Linux partitie op EXT3 systeem waar ik mijn computer regelmatig scan. Dit gebeurt tevens onder mijn huidige OS.

En nu mijn screenshot, en tevens mijn vraag: wat kan ik doen? Wat ik zelf heb gedaan tot zover: virusscan - online virusscan - virusscan van andere partitie (safe boot) - BartPE bootcdrom met daarop allerlei hijack en antivirustools. Geen van allen kan iets vinden :(

Afbeeldingslocatie: http://home.wanadoo.nl/appie.a/probleem.png

Iemand met een verlossend antwoord? Alvast bedankt :)

  • blaataaps
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Dat is de tijd dat je processor niks doet, oftewel een "niet actief proces". En laat dat nou op talloze plekken te vinden zijn als je op de naam van dat proces zoekt, hier op het forum en op google.
Zie ook Windows Operating Systems - Policy over wat kleine eisen die we stellen aan een topicstart (en topictitel, hint: blokhaakjes).

Dit topic is gesloten.