Toon posts:

Welke batterij voor de mpx200?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hi tweakers,

Nou ben ik van plan een nieuwe batterij te kopen voor m'n mpx200 aangezien de orginele niet lang mee gaat. Momenteel zit ik te twijfellen tussen deze twee:
- Akku mit max. 1700 mAh LI-ION 9.90€
- Akku mit 1200 mAh LI-POLY 12.90€

Op eerste gezicht zou ik voor die van 1700mAh gaan maar ik snap niet dat die bovendien nog goedkoper is, zit er nou veel verschil tussen li poly en li ion?
Wat zouden jullie me aanraden?
b.v.d.

  • Murcielago
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17-02 18:37
dat is opzich er goedkoop voor een batterij voor je een mobieltje
kijk je wel uit als die in de fik vliegt?
je kent het nokia-verhaal toch?

PSN: djmurcielago


  • MarkieNL
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 19-02 16:26
Ze zeggen meestal ook wel dat de duurdere beter zijn, als IK moest kiezen, zou ik de 1200 mAh nemen. Maarja, wie ben ik B)

Verwijderd

Topicstarter
bedankt voor de reply's

@djmurciélago: ik ken dat verhaal niet van de nokia :P :?
@MarkieNL: Ik snap je mening en waardeer het, vaak is goedkope stuff rotzooi ^^ Maar ik zou me graag meer willen baseren op de specificaties, dus li-ion vs li-poly, want misschien is li-ion goedkoper aangezien het wat ouder is... ik zelf heb er geen verstand van... -_-

Verwijderd

Topicstarter
Heeft iemand nog een idee? ik heb zelf al een beetje lopen onderzoeken, en volgens mij zijn er niet zoveel voordelen aan li-poly, het exploteerd niet maar het smelt, hij gaat langer mee, hij weegt weiniger maar volgens mij is het het dan ook, nietwaar?