Avi met 2 geluidssporen naar SVCD met juiste spoor

Pagina: 1
Acties:

  • M.I.G.
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 06-01 13:48

M.I.G.

[like an alien]

Topicstarter
Ik heb lopen zoeken, maar misschien zijn mijn zoektermen hiervoor niet echt duidelijk maar het probleem is als volgt.

Ik heb laatst een 4 tal avi's gedownload waarbij zowel een duits als een engels geluidsspoor opzit. Nu is het default geluidsspoor duits en nu wil ik dit bijvoorbeeld met Nero branden als een SVCD, lekker makkelijk in de DVD proppen en klaar. Maar nu doet Nero dit alleen met default geluidsspoor, in dit geval duits.

Hoe krijg ik het engelse geluidsspoor? Mag alleen of als er een extra optie is om dit gezamelijk te branden en dan te kiezen met je afstandsbediening maakt mij niet uit. Maar duits wil ik niet.

Als dit anders moet of ander programma als met Nero maakt mij ook niet uit.

  • M.I.G.
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 06-01 13:48

M.I.G.

[like an alien]

Topicstarter
*kickerderkickkick*

Niemand die eerder een avi heeft gebrand die meer dan 1 geluidsspoor had?

[ Voor 1% gewijzigd door M.I.G. op 17-04-2005 15:17 . Reden: dt ]


  • Caveman
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 17-02 21:25

Caveman

whahoehaha

Mja , je moet alles even splitsen, met bv virtualdub en daarna het videogedeelte weer muxen met het juiste geluidsspoor.
Ow, w8 met virtualdubMOD kun je een geluidsspoor uitzetten, misschien is dat wat... bij streams en dan disable.

I don't need to "Get a Life." I'm a Gamer. I 've lots of Lives !