Schijf kapot?

Pagina: 1
Acties:
  • 23 views sinds 30-01-2008

  • Ad Hox
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 21:52
Ik heb een oude Fujitsu schijf welke niet meer opstart. Als ik hem als 2e HDD in een goede PC hang, zet ie: wilt u deze schijf formateren?

Als ik in DOS kijk, staan alle bestanden erop.
Ik kan de schijf niet controleren op fouten omdat hij eerst geformateerd moet worden (zegt ie).

Hoe kan ik dit het beste oplossen?

  • TheBorg
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 15:20

TheBorg

Resistance is futile.

Onder DOS de bestanden kopieëren en dan onder windows formatteren. :?

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Je kunt dit het beste oplossen gebruik makend van je logica en de FAQ van dit subforum :) Wil je de data kwijt? Zo nee, backuppen (Knoppix?) en dan formatteren. Anders gewoon formatteren.

OM FAQ / Beleid
Mijn harddisk doet vaag, gaat/is het nu kapot?
Hoe krijg ik verloren gegane data terug?

Basic stuff, gebrek aan inzet en researchvermogen, dicht dus.

  • Laurent
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Heb je al eens in de FAQ gekeken van dit subforum? Er zijn verschillende methoden om je data terug te krijgen in Windows, waaronder het gebruik van handige programmatjes als GetDataBack. Het lijkt me handig om hier eerst even mee aan de slag te gaan.

In dezelfde FAQ kan je informatie vinden over het herkennen van een 'brakke' disk. Er zijn diagnostische progrmmatjes (gratis) die je disk controleren op fouten. Veel kans op garantie heb je denk ik niet meer, maar er is een kans dat alleen de partitietabel brak is en niet de hele disk.

Kortom; ga zelf maar even klussen. ;)

Dit topic is gesloten.