[xp]soms vremde tekens, meestal niet

Pagina: 1
Acties:

  • obme_ief
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 11-05-2022

obme_ief

houd niet van wannebe modjes

Topicstarter
tja, waar zet ik dit nu weer neer.

me vriendin heeft een nieuwe laptop met xp home nl geinstaleerd (acer 4051) en die werkt nagenoeg altijd goed maar als ze een formulier in moet vullen, bijv. op marktplaats, dan klopt het toetsenbord niet meer alsof ze opeens een andere toetsenbord indeling heeft (@ die weg is, ? die weg is etc.)

iemand een idee waar dat aan zou kunnen liggen?

betreffende browser is "gewoon" ie.

tijd voor verandering.


  • fsfikke
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

fsfikke

* * * *

Toetsenbord op de juiste taal zetten misschien :?

Of doet 'ie het in bijv. notepad wel goed?

[ Voor 36% gewijzigd door fsfikke op 07-04-2005 23:01 ]

Zijn spaties in de aanbieding ofzo? www.spatiegebruik.nl


  • WFvN
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 18-11-2025

WFvN

Gosens Koeling en Warmte

Mijn vermoeden is dat je meerdere 'toetsenbordlayouts' hebt geïnstalleerd. Bij XP worden standaard 2 talen en 2 toetsenbordlayouts geinstalleerd namelijk Nederlands en VerenigdeStaten.

Die toetsenborden kan je herkennen aan een icoontje in de startbalk bij de klok. Het betreft een blauw vierkantje met daarin NL (van Nederlands) of (ik meen) VS

Met dat icoontje kan je wisselen tussen de 2 toetsenbordlayouts.

In het verleden heb ik ook ellende gehad; bij het ene programma selecteerde hij het ene, bij het andere programma het andere. Oplossing: gewoon die Nederlandse toetsenbordlayout verwijderen.

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 20:00
Of gewoon linker shift + alt tegelijk indrukken dan toggled ie ook van toetsenbord-talen/lay-outs. Probeer het eens.

  • WFvN
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 18-11-2025

WFvN

Gosens Koeling en Warmte

Dat wisselen tussen lsyouts heb ik dus ook wel gedaan (alleen datn met het muisje via dat icoontje) alleen de ellende bleef bestaan. Het was dan even opgelost op dat moment maar na gebruik van een ander programma was het weer 'feest'. Vandaar gewoon die Nederlandse layout gekicked... we gebruiken immers toch een VS-layout.