Toon posts:

[XP] Na inschakelen slaapstand problemen 2de HDD

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Specs:
Epox 4PDA3I
Intel Celeron 2.40GHz
DIMM DDR400 512MB
Seagate 80Gb 7200rpm S-ATA
Western Digital 80Gb 7200rpm P-ATA
Point OF View FX5200
Creative Labs Live 5.1
Dynalink Firewire

Het probleem:
Er wordt veel gebruik gemaakt van de slaapstand, nadat de computer enige tijd hierin heeft gestaan kan de 2de HDD (Westen Digital) niet benaderd worden.

De volgende foutmelding komt dan te voorschijn, het bestand D\\:$Mft kan niet opgeslagen kon worden.

Via de knowledge base van Microsoft kom ik erachter dat dit kotm doordat de HDD kapot aan het gaan is. Mij lijkt het erop dat dit probleem opgelost kan worden door of partities opnieuw aan temaken of fixmbr te doen.

de volgende melding komt erg dichtbij, maar wordt gelijk meegeïnstalleerd bij sp2,
http://support.microsoft.com/?kbid=331958

Alle drivers zijn geïnstalleerd, windows is helemaal bij de tijd, geen virussen of spyware

  • borgdaville
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 16:33
zit er dik in dat het een hardware probleem is, zijn de partities nog wel zichtbaar? word de harddisk nog gevonden in Apparaatbeheer.

Partitie opnieuw aanmaken kun je altijd uns proberen, maar ik geef het weinig kans.

Harddisk op andere controller aansluiten, of een andere master slave configuratie zou je ook nog eens kunnen proberen.

Als je zeker wilt weten dat het aan de hardware licht, moet je even image maken van je c:. Herinstall doen en op kaal systeem checken of het probleem er nog is.

Familieman, nerd, mooi weer fietser, buitenmens en levensgenieter...