[2003/RedHat] Combineren

Pagina: 1
Acties:

  • World Citizen
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 16:02
Hallo,

Ik ben thuis een beetje aan het rommelen met een netwerkje en ben nu zover dat ik 4 pc's heb voorzien van
Server2003 Enterprise
Winxp Pro
Win2000
en RadHat Linux 9

Nu heb ik op de 2003 server een Dns,DHCP en nog wat andere procesen draaien, en de XP en 2000 pc's zijn daar goed en werkend op aangesloten.

Ik had RedHat Tot het laatst bewaard want ik dacht al dat dat moeilijk zou worden, en blijkbaar is dat ook zo. Ik krijg het maar niet voorelkaar om de RedHat machine in te laten loggen op de 2003 server. Ik wil eigenlijk alleen maar De netwerkdrives zien en hem laten combineren met de DNS en DHCP. geen extra taaken oid.

Ik was een beetje gaan zoeken maar als je momenteel naar de combinatie server2003 en RedHat zoekt krijg je alleen de verschillen ertussen en dat het blijkt dat Server2003 beter is als RadHat
Ik vond alleen wel iets over kerberos maar ik krijg dit niet aan de gang. Mijn verstand van linux is niet denderend, maar het leek me leuk om eraan te beginnen.

heeft iemand toevallig een How to hierover liggen?

Thanks.

Verwijderd

Ik denk dat je meer kans hebt om dit te vragen in NOS

  • JohnD
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 04-04 15:42

JohnD

Bernd

Fear thy name as hell awakens
FKA SunStorms_Sletje


  • World Citizen
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 16:02
Idd zoiets maar wow dit is pittig. Ik had verwacht dat er wel wat ondersteuning vanuit Server2003 was om een linux pc aan te sluiten, maar niet dus.

Ze maken hier gebruik van AD4Unix, Ik heb hier nog nooit van gehoord. ik denk dat ik het wel het proberen waard vind maar als iemand anders nog een idee heeft laat het me weten, Ik hou van ale opties bekijken voor eraan te beginnen :)

  • JohnD
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 04-04 15:42

JohnD

Bernd

kijk ook even naar samba. (staat onderaan aan het artikel) Misschien dat je daar al genoeg aan hebt.

Fear thy name as hell awakens
FKA SunStorms_Sletje