Toon posts:

3D max 6 starfield verzuimt motion blur

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ola!

Ik ben een animatie aan het maken van een spaceship dat gezellig door de ruimte vliegt met een starfield op de achtergrond. Er is echter 1 probleem, het 3D max starfield vertoont geen motion blur, terwijl dat toch aanstaat.

Ik heb vaak genoeg met dezelfde instellingen een gemotionblurred starfield gerenderd, ik begrijp niet waarom dit nu opeens niet werkt.

Heeft iemand dit probleem misschien ook ooit meegemaakt of weet je hoe ik het kan fixen, laat het dan alsjeblieft weten, alvast bedankt!

  • Oogst
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 04-01 21:29
Waar werk je precies mee? Camera motion blur, object motion blur, image motion blur of specifiek motion blur voor de starfield?

[ Voor 9% gewijzigd door Oogst op 01-04-2005 17:34 ]

Devblog / portfolio
Swords & Soldiers
Awesomenauts
Proun
Cello Fortress


Verwijderd

gebruik je wel videopost om te renderen? :\

Verwijderd

Topicstarter
Idd, gewoon het starfield event in de video post. Hij rendert het starfield gewoon goed, alleen de sterren worden niet gemotionblurred, hoewel de camera toch hevig beweegt. In andere scenes werkt het wel naar behoren, met exact dezelfde instellingen, dus ik begrijp niet waarom het niet werkt zoals het hoort.