[MCE 2005] Windows gebruiken als router, mogelijk?*

Pagina: 1
Acties:

  • Q-bone
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 14:08

Q-bone

Dusss...

Topicstarter
Is het mogelijk een mediapc te maken die ook als router fungeerd? het is namelijk zo dat wij beneden onze inet aansluiting hebben, en daar dus ook het draadloos accespoint, echter dit is geen router. Dus eigenlijk wil ik beneden een mediapc hebben staan die gelijk als router werkt waar ik dan weer het accespoint op aansluit zodat ik de pc's boven van inet kan voorzien.

Natuurlijk is dit mogelijk, maar ook met windows mc? en dergelijke? en is de routerfunctie van windows dan zelf geschikt, of kan ik beter een secundair programma laten draaien?

Ook game ik veel, en is dus een lage ping belangrijk, gaat de ping hier door veel omhoog? of maakt het barweinig uit?

tips en sugesties zijn altijd welkom!

bla?


  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Je hebt het over Windows MCE 2005 in dit geval vermoedelijk? :) Dan ga ik dat even in je topic titel zetten :)

Verder - persoonlijk snap ik echt niet waarom mensen dit tegenwoordig nog zouden willen, een luidruchtige, stroomvretende, etc. PC die als router dient itt. tot een simpele hardwarematige oplossing :)

  • Brahiewahiewa
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 30-09-2022

Brahiewahiewa

boelkloedig

Ook op MCE kun je gewoon ICS gebruiken; allemaal te lezen in de faq

QnJhaGlld2FoaWV3YQ==