Maar een halve DNS

Pagina: 1
Acties:

  • Little Bear
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Server Win2k SP4

Geprobeerde proxy servers:
- Analog Proxy
- FreeProxy
- Proxy+

Probleem: Internet surfen gaat perfect over het netwerk. Elke hostname wordt mooi omgezet in een IP adres en bijhorende website wordt getoont. Het probeem steekt in andere progs. Als ik vanuit eender welk FTP proggie probeer te connecten met een FTP server zegt hij constant dat hij de naam en het adres niet kunnen worden omgezet.

Zelfs vanuit een prompt computer kan ik niet pingen naar een hostname. Op de server zelf lukt dit uiteraard wel.

Wordt er stilaan een beetje gek van, stagebegeleider verwacht resultaten...

Edit: Ook pingen vanuit een cmd naar een ip adres lukt niet.

[ Voor 5% gewijzigd door Little Bear op 24-03-2005 13:08 ]

Life is simple, make choices, don't look back...


  • gerhald
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 04-05 13:48

gerhald

:P

hmm wat voor een netwerk situatie heb je dan want waar draai je die proxy progjes op en van uit waar probeer je te connenten en zo.

dus gewoon even wat meer info of ve situatie.

  • Coen Rosdorff
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Volgens mij zijn genoemde proxyservers onvervalste http proxy's.
Als je dan wil dat de clients hostnames kunnen resolven zal je een dns-server op je w2k machine moeten draaien, en die dan op de clients instellen. Anders op de clients de dns sever van de provider instellen, en zorgen dat verkeer van de clients naar de dns-server kan en viceversa. (Poort 53 udp en tcp)