Toon posts:

[XP] Automatisch synchroniseren USB stick *

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil graag zogauw mijn USB stick in de pc wordt geplugged dat desnoods een batch file of setup file of wat dan ook gestart wordt. Dit i.v.m. het synchroniseren van een data map naar de USB stick.

Autorun.inf werkt niet, dit werkt ook door microsoft verteld.

Is er een mogelijkheid om dit te kunnen realiseren?

Het moet automatisch gebeuren dus stick erin 5 min later eruit.

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

Klik <--

KillerAce_NL in "Autorun op een usb stick werkt niet*" geeft een optie

edit:

Over welk OS hebben we het eigenlijk? Windows 95? Die doet helemaal niet lekker aan USB sticks. Of een ander OS? ;)
Check Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/Sticky_off.gif WOS Policy dus even.

[ Voor 25% gewijzigd door F_J_K op 18-03-2005 14:54 . Reden: edit != ot ]

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


Verwijderd

Topicstarter
F_J_K schreef op vrijdag 18 maart 2005 @ 14:52:
Klik <--

KillerAce_NL in "Autorun op een usb stick werkt niet*" geeft een optie

edit:

Over welk OS hebben we het eigenlijk? Windows 95? Die doet helemaal niet lekker aan USB sticks. Of een ander OS? ;)
Check [afbeelding] WOS Policy dus even.
My bad..... Windows Xp SP2

ps. Die zoekopdracht kan beter heb ik op diverse manieren al gedaan. Maar geen enkel topic kreeg een antwoord en ik kon ze niet schoppen omdat ze gemaakt waren in 2004. Dan krijg ik weer reacties van dat ik beter een nieuwe had kunnen starten 8)

[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 18-03-2005 15:15 ]