Toon posts:

war file importeren met netbeans 4.0

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hallo dan

ik ben een beginner met jsp, en nu ben ik wat code aan het zoeken op internet.
veel van de code die ik tegen kom bestaat uit war files, maar ik krijg die niet geimporteerd in netbeans 4.0. Heeft iemand hiet een oplossing voor.
Of kan iemand mij dit uitleggen

Danku danku

  • Glabbeek
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 07-05 20:57

Glabbeek

Dat dus.

Een .war bestand is gewoon een .zip-bestand die je met Winzip of een dergelijk programma kan uitpakken. Dan heb je je losse .java- en .jsp-bestanden, die je waarschijnlijk wel kan gebruiken.

[ Voor 3% gewijzigd door Glabbeek op 15-03-2005 17:06 ]

En zo is het maar net.


Verwijderd

Topicstarter
dat heb ik inderdaad geprobeerd, maar dan krijg ik vervolgens de melding kan stylesheet niet compilen

ook heb ik nu een war file zonder stylesheet geprobeerd, maar die kan dan weer een package niet vinden, terwijl ik die wel kan vinden in de directory

[ Voor 47% gewijzigd door Verwijderd op 15-03-2005 17:25 ]


  • bigbeng
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 26-11-2021
Als ik jou was, zou ik even stoppen met experimenteren en even wat achtergrondinformatie op gaan zoeken. Als je denkt dat een war-file alleen een gezipt bestand is, dan gaat het daar al fout. Een war-file is een web-application (Web Application aRchive) bestand die je aan een container kunt geven. Zo'n JSP container, zoals bijvoorbeeld tomcat, maakt van de war-file een web-context die je met een internet browser kunt benaderen. En wat je ook moet weten is dat de JSP container de compilatie van JSP files verzorgt. Die hoeven dus niet te worden gecompileerd. Anyways, genoeg gepreek :), kijk hier maar voor meer info over war-files:
http://java.sun.com/j2ee/...s/doc/WebComponents3.html

Wat jij denk ik wil is spelen met JSP files. Wat dat betreft kun je dan beter met een statische web-context aan de slag gaan. Kijk bijvoorbeeld eens hier:
http://www.apl.jhu.edu/~hall/java/Servlet-Tutorial/

Of gewoon op Google zoeken:
http://www.google.nl/search?hl=nl&q=jsp+tutorial&lr=

Tenslotten kan het handig zijn om de handleiding van NetBeans eens door te pluizen om te kijken hoe de ingebouwde JSP container (volgens mij een bepaalde versie van Tomcat) precies werkt en hoe je die kunt gebruiken.

edit:

kleine cosmetische verfraaiingen...

[ Voor 5% gewijzigd door bigbeng op 16-03-2005 13:23 ]