Of All The Things I've Lost In Life, I Miss My Mind The Most...
Verwijderd
Download TNTClock en zet de slider bars op 150/183 ipv 125/150 ,plaats een coolertje op je chip en voila de Ultra is gerealiseerd !
Misschien kan je nog hoger maar dat is een kwestie van uitproberen !
Misschien kan je nog hoger maar dat is een kwestie van uitproberen !
Precies wat Dikkie Dik zegt. Een beetje zonde van je geld om daar in te investeren. Een ultra is niet meer dan een opgevoerde "gewone" 770 met een fan erop gemonteerd. Gewoon zelf overclocken dus
EV Skoda Enyaq | cv Wallbox Pulsar Plus V6.7.36 | PV 4720WP Zuid | PIB 2 x Marstek Venus E 5.12 kWh V157.3 - CT003 V118 | Landis+Gyr E360 SMR5.0 | Tibber
Sja, vond dat dus ook een beetje overdreven. Ik heb mijn Asus v3800 125-150 naar 170-240 opgeclocked met de originele koeling! Loopt als een trein!
Verwijderd
Check mijn draad maar uit.
Staat onder Videoplanken & beeldkanonnen
Topic: viper 770 non ultra
The Tardis
Staat onder Videoplanken & beeldkanonnen
Topic: viper 770 non ultra
The Tardis
Originele viper 770 ultra heeft wel wat sneller geheugen waardoor die nog wat verder over te klokken is met tntclock.
Pagina: 1